Dziś relacja z wygranego (po ciężkich bojach) meczu Polaków z reprezentacją Włoch. Hala w Łodzi robi wielkie wrażenie. Oczywiście nie tylko ogrom hali się liczy, bo najważniejsi są kibice, a ci atmosferę potrafią zrobić niepowtarzalną. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii :)

Polska - Włochy (Łódź, Mistrzostwa Świata w Siatkówce) 11.09.2014


10.09.2014 odbyła się prezentacja hali widowiskowo-sportowej w Lubinie. Nasza drużyna Cuprum Lubin została przedstawiona przez jej kapitana Łukasza Kadziewicza. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.

Prezentacja drużyny Cuprum Lubin 10.09.2014


Dzisiejszy dzień obfitował w sporo niespodzianek. Na początek spotkaliśmy nietypowy traktor :) Po dotarciu na halę i kilku fotkach w "naszych sławnych okularach", było miłe spotkanie innych "cuprumczyków" na Hali Stulecia. Mecz pełen emocji i w dodatku pięknie wygrany. A po nim autobus naszej kadry (tablice się znalazły, ale dla bezpieczeństwa schowane za szybą), zmierzający do strefy kibica. Na koniec jeszcze jedno spotkanie z... ale to już w galerii :)

Polska - Argentyna (Wrocław, Mistrzostwa Świata w Siatkówce) 07.09.2014


Na początek kilka słów sprostowania :) Nie było relacji od razu, bo sobotni wyjazd skończył się po 2 w nocy, a trzeba było się jeszcze przygotować do niedzielnego meczu. Przed meczem poznawaliśmy przyjaciół z obcych krajów i klubów. Ale wczoraj nasza reprezentacja powiększyła się o jednego, ale za to bardzo ważnego uczestnika sobotniego wypadu do Wrocławia. Choć zaproszony przez znaną telewizję, nasz kapitan miejsc nie miał jednak za dobrych :) Reszta szczegółów w opisach zdjęć :)

Polska - Kamerun (Wrocław, Mistrzostwa Świata w Siatkówce) 06.09.2014


Spotkanie organizacyjno-integracyjne Klubu Kibica Cuprum Lubin odbyło się 5.09.2014 r. Rozmowy toczyły się w gorącej atmosferze, którą trzeba było ugasić kufelkiem piwa.

Trening Cuprum i spotkanie Klubu Kibica 05.09.2014


Kolejne "gładkie" spotkanie za nami. Wczoraj Polacy, idący jak burza, przetoczyli się nad Wenezuelą, która jedynie w pierwszym secie stawiała jakiś opór. Jednak nasi rodacy grali jak z nut i nie było sposobu by ich zatrzymać. Atmosfera na hali we Wrocławiu była rewelacyjna, podobnie jak przed w strefie kibica przed halą. Jak wiecie uczymy się jak wspierać drużynę naszym dopingiem, dlatego dziś kilka filmików instruktażowych m.in. "fala", okrzyki kibiców i co najważniejsze, film instruktażowy dla naszego"lisa", by był nie mniej ruchliwy niż nasz "narodowy" orzeł :) Zapraszamy serdecznie do galerii, czekając na sobotni mecz z Kamerunem :)

Polska - Wenezuela (Wrocław, Mistrzostwa Świata w Siatkówce) 04.09.2014


Wczoraj minął kolejny dzień zmagań naszej narodowej drużyny. Widać, że chłopcy nie obijali się na treningach, bowiem mecz z Australią był prawdziwą ucztą dla kibiców polskiej siatkówki. Jeśli pójdzie im tak dalej, to mistrzostwa zakończymy w 39 setach :) My także się uczymy i choć dziś reprezentacja naszego KK była niewielkich rozmiarów, całymi sercami i nie tylko (bo gardła i ręce bolą do dziś) dopingowaliśmy naszych. Udało się nawet zdobyć piękne trofea. A na zakończenie Wrocław zaprezentował nam piękne widowisko na fontannie koło Hali Stulecia. Wszystko to prezentujemy wam w dzisiejszej galerii zdjęć, mając nadzieję, że już w czwartek będzie tak wspaniale jak wczoraj :)

Polska - Australia (Wrocław, Mistrzostwa Świata w Siatkówce) 02.09.2014


Jak już ktoś zauważył, na czas mistrzostw zostawiliśmy barwy klubu dla barw narodowych. Dziś zapraszamy do galerii z wyjazdu na mecz otwarcia na Stadionie Narodowym. Zapewniam wszystkich, iż atmosfera była wręcz cudowna i od samego wejścia na stadion człowiek odczuwał tę wielką siłę fanów siatkówki i ich wiarę w wygraną Polaków. Nie dziwi mnie, że Serbowie mogli czuć się przytłoczeni ogromem widowiska, bo sam hymn wykonany przez 70 tysięcy kibiców wycisnął niejedną łzę (u mnie także). Było nas co prawda niewiele, ale staraliśmy się godnie reprezentować nasz Klub. Wszystkim zaś, którzy z różnych przyczyn być na tym widowisku nie mogli polecamy oglądnięcie zdjęć. W końcu gdzieś trzeba się uczyć jak dobrze zrobić oprawę na mecz :)

Polska - Serbia (Warszawa, mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce) 30.08.2014


Banimex Będzin - Cuprum Lubin (I liga, play-off, pierwszy mecz) 26.04.2014


TKS Tychy - Cuprum Lubin (I liga) 22.02.2014


Stal Nysa - Cuprum Lubin (I liga, play-off, piąty mecz) 02.05.2012


Stal Nysa - Cuprum Lubin (I liga, play-off, pierwszy mecz) 21.04.2012


Wanda Kraków - Cuprum Lubin (I liga) 03.03.2012


VK Dukla Liberec - Cuprum Lubin (sparing) 27.08.2011


Gwardia Wrocław - Cuprum Lubin (II liga, play-off, trzeci mecz) 02.04.2011


Orion Sulechów - Cuprum Lubin (II liga) 19.12.2009


Ikar Legnica - Cuprum Lubin (II liga, play-off, trzeci mecz) 05.04.2008