13. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   3:0   BBTS Bielsko-Biała  25:10, 25:15, 25:18  18:30   08.11.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  -:-  Cuprum Lubin piątek 00:00 03.12.2017
Cerrad Czarni Radom  -:-  Trefl Gdańsk  sobota  00:00 09.12.2017
Dafi Społem Kielce  -:-  PGE Skra Bełchatów sobota 00:00 09.12.2017
ESPADON Szczecin  -:-  Aluron Virtu Warta Zawiercie sobota 00:00 09.12.2017
MKS Będzin  -:-  Jastrzębski Węgiel sobota 00:00 09.12.2017
ONICO Warszawa  -:-  Indykpol AZS Olsztyn wtorek 00:00 12.12.2017
GKS Katowice  -:-  Asseco Resovia Rzeszów środa 00:00 13.12.2017

 

11. kolejka
Dafi Społem Kielce   -:-   BBTS Bielsko-Biała piątek  18:00   24.11.2017
ESPADON Szczecin  -:-  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle piątek 18:00 24.11.2017
Cerrad Czarni Radom  -:-  Indykpol AZS Olsztyn sobota 14:45 25.11.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  -:-  Asseco Resovia Rzeszów sobota 17:00 25.11.2017
MKS Będzin  -:-  PGE Skra Bełchatów sobota 18:00 25.11.2017
GKS Katowice  -:-  Aluron Virtu Warta Zawiercie sobota 18:30 25.11.2017
ONICO Warszawa  -:-  Jastrzębski Węgiel  niedziela  14:45 26.11.2017
Cuprum Lubin  -:-  Trefl Gdańsk niedziela 20:00 26.11.2017

 

10. kolejka
BBTS Bielsko-Biała   3:2   ESPADON Szczecin  18:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:12  18:00   17.11.2017
Asseco Resovia Rzeszów  3:1  Cerrad Czarni Radom  25:21, 25:16, 19:25, 25:23 14:45 18.11.2017
PGE Skra Bełchatów  3:0  GKS Katowice  25:22, 25:22, 25:22  15:00 18.11.2017
Jastrzębski Węgiel  3:0  Łuczniczka Bydgoszcz  25:19, 25:23, 25:19 15:00 18.11.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:2  ONICO Warszawa  25:23, 18:25, 23:25, 25:16, 12:15 17:00 18.11.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:1  MKS Będzin  25:13, 22:25, 25:13, 25:21 17:00 18.11.2017
Indykpol AZS Olsztyn  3:0  Cuprum Lubin  27:25, 25:22, 25:14 14:45 19.11.2017
Dafi Społem Kielce  0:3  Trefl Gdańsk  23:25, 33:35, 11:25 15:00 19.11.2017

 

9. kolejka
PGE Skra Bełchatów   3:0   ONICO Warszawa  26:24, 25:22, 28:26  18:00   09.11.2017
Indykpol AZS Olsztyn  2:3  Trefl Gdańsk  20:25, 25:23, 25:16, 19:25, 13:15 18:00 10.11.2017
Cuprum Lubin  2:3  Asseco Resovia Rzeszów  25:12, 25:20, 23:25, 15:25, 10:15 18:00 10.11.2017
MKS Będzin  3:1  BBTS Bielsko-Biała  37:35, 25:19, 21:25, 25:17 14:45 11.11.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  3:0  Aluron Virtu Warta Zawiercie  25:23, 25:19, 25:18 14:45 12.11.2017
ESPADON Szczecin  3:0  Dafi Społem Kielce  25:21, 25:16, 25:18 19:00 13.11.2017
GKS Katowice  -:-  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wtorek 19:45 21.11.2017
Cerrad Czarni Radom  -:-  Jastrzębski Węgiel środa 18:00 29.11.2017

 

8. kolejka
Trefl Gdańsk   1:3   ESPADON Szczecin  21:25, 25:22, 18:25, 25:27  18:00   03.11.2017
Jastrzębski Węgiel  3:0  Cuprum Lubin  25:17, 25:17, 25:18 18:00 03.11.2017
Asseco Resovia Rzeszów  3:0  Indykpol AZS Olsztyn  25:23, 25:20, 26:24 14:45 04.11.2017
PGE Skra Bełchatów  3:0  Łuczniczka Bydgoszcz  25:22, 25:16, 25:22 15:00 04.11.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:1  ONICO Warszawa  25:17, 25:22, 25:27, 26:24 17:00 04.11.2017
BBTS Bielsko-Biała  1:3  GKS Katowice  24:26, 28:30, 25:22, 23:25 17:00 04.11.2017
Dafi Społem Kielce  3:1  MKS Będzin  25:18, 25:23, 19:25, 25:22 17:00 04.11.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  2:3  Cerrad Czarni Radom  21:25, 21:25, 25:19, 25:19, 14:16 18:00 06.11.2017

 

7. kolejka
Cerrad Czarni Radom   2:3   PGE Skra Bełchatów  25:21, 25:18, 20:25, 21:25, 12:15  18:00   27.10.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  0:3  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  21:25, 18:25, 18:25 14:45 28.10.2017
Asseco Resovia Rzeszów  0:3  Trefl Gdańsk  20:25, 21:25, 21:25 17:00 28.10.2017
Cuprum Lubin  3:2  Aluron Virtu Warta Zawiercie  25:18, 21:25, 20:25, 25:18, 15:12  17:00 28.10.2017
ONICO Warszawa  3:0  BBTS Bielsko-Biała  25:17, 25:17, 25:23 17:00 28.10.2017
GKS Katowice  3:0  Dafi Społem Kielce  25:21, 25:12, 25:15 17:00 28.10.2017
MKS Będzin  3:2  ESPADON Szczecin  15:25, 28:26, 22:25, 25:23, 15:12 19:00 28.10.2017
Indykpol AZS Olsztyn  3:0  Jastrzębski Węgiel  25:18, 25:23, 31:29 14:45 29.10.2017

 

6. kolejka
PGE Skra Bełchatów   3:0   Cuprum Lubin  25:22, 25:22, 26:24  18:00   20.10.2017
Jastrzębski Węgiel  2:3  Asseco Resovia Rzeszów  23:25, 18:25, 25:21, 25:19, 8:15 14:45 21.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:2  Indykpol AZS Olsztyn  21:25, 23:25, 25:18, 26:24, 16:14 17:00 21.10.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0  Cerrad Czarni Radom  25:17, 25:20, 30:28 17:00 21.10.2017
Dafi Społem Kielce  0:3  ONICO Warszawa  21:25, 21:25, 23:25 17:00 21.10.2017
ESPADON Szczecin   2:3  GKS Katowice  20:25, 21:25, 25:23, 25:17, 12:15 14:45 22.10.2017
Trefl Gdańsk  3:0  MKS Będzin   25:23, 25:18, 25:21  18:30 23.10.2017
BBTS Bielsko-Biała  -:-  Łuczniczka Bydgoszcz wtorek 18:30 21.11.2017

 

5. kolejka
ONICO Warszawa   0:3   ESPADON Szczecin  24:26, 17:25, 23:25   19:00   17.10.2017
GKS Katowice  3:0  MKS Będzin   25:21, 25:23, 26:24 17:00 18.10.2017
 Jastrzębski Węgiel  2:3  Trefl Gdańsk  20:25, 25:23, 22:25, 29:27, 10:15 18:00 18.10.2017
Cerrad Czarni Radom  3:0  BBTS Bielsko-Biała  25:16, 25:23, 25:17 18:00 18.10.2017
Indykpol AZS Olsztyn  3:2  PGE Skra Bełchatów  18:25, 25:21, 25:23, 28:30, 15:12 18:00 18.10.2017
 Łuczniczka Bydgoszcz  3:0  Dafi Społem Kielce   26:24, 25:21, 25:19 18:00 18.10.2017
Cuprum Lubin  1:3  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  24:26, 25:18, 24:26, 20:25 20:30 18.10.2017
Asseco Resovia Rzeszów  -:-  Aluron Virtu Warta Zawiercie środa 20:30 22.11.2018

 

4. kolejka
BBTS Bielsko-Biała   1:3   Cuprum Lubin  17:25, 22:25, 25:23, 20:25  18:00   11.10.2017
ESPADON Szczecin  3:2  Łuczniczka Bydgoszcz  14:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11 18:00 12.10.2017
MKS Będzin  3:2  ONICO Warszawa  21:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11 19:00 12.10.2017
Dafi Społem Kielce  3:2  Cerrad Czarni Radom  25:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11 18:00 13.10.2017
PGE Skra Bełchatów  3:0  Asseco Resovia Rzeszów  25:17, 25:17, 25:23 14:45 14.10.2017
Trefl Gdańsk  0:3  GKS Katowice  20:25, 23:25, 22:25 15:00 14.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  0:3  Jastrzębski Węgiel  14:25, 21:25, 23:25 14:45 15.10.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:2  Indykpol AZS Olsztyn  21:25, 25:19, 20:25, 25:17, 15:9 18:30 14.11.2017

 

3. kolejka
Asseco Resovia Rzeszów   1:3   ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  35:33, 18:25, 23:25, 24:26   13:00   07.10.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  0:3  MKS Będzin  21:25, 22:25, 19:25 17:00 07.10.2017
Indykpol AZS Olsztyn  3:1  BBTS Bielsko-Biała  23:25, 25:13, 25:11, 25:23 17:00 07.10.2017
Cuprum Lubin  3:0  Dafi Społem Kielce  25:23, 25:12, 25:21  17:00 07.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  0:3  Trefl Gdańsk  12:25, 19:25, 24:26 17:00 07.10.2017
Jastrzębski Węgiel  3:1  PGE Skra Bełchatów  25:21, 23:25, 27:25, 25:20 12:30 08.10.2017
Cerrad Czarni Radom  1:3  ESPADON Szczecin  26:28, 16:25, 25:21, 26:28 17:00 08.10.2017
ONICO Warszawa  3:1  GKS Katowice  10:25, 25:20, 25:17, 25:21 18:00 09.10.2017

 

2. kolejka
ESPADON Szczecin   2:3   Cuprum Lubin  22:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15   18:00   04.10.2017
Dafi Społem Kielce  0:3  Indykpol AZS Olsztyn  10:25, 19:25, 18:25 18:00 04.10.2017
Trefl Gdańsk  3:2  ONICO Warszawa  25:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9 18:30 04.10.2017
BBTS Bielsko-Biała  1:3  Asseco Resovia Rzeszów  23:25, 25:16, 25:27, 18:25 18:30 04.10.2017
MKS Będzin  1:3  Cerrad Czarni Radom  20:25, 21:25, 26:24, 18:25 19:00 04.10.2017
GKS Katowice  1:3  Łuczniczka Bydgoszcz  22:25, 23:25, 25:23, 26:28 20:30 04.10.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0  Jastrzębski Węgiel   25:17, 25:18, 33:31 20:30 11.10.2017
PGE Skra Bełchatów  3:0  Aluron Virtu Warta Zawiercie  25:23, 29:27, 25:21  20:30 15.11.2017

 

1. kolejka
Cuprum Lubin   3:0   MKS Będzin  25:19, 27:25, 25:12  18:00   29.09.2017
Indykpol AZS Olsztyn  3:1  ESPADON Szczecin  25:22, 25:18, 20:25, 25:20 14:45 30.09.2017
Asseco Resovia Rzeszów  3:0  Dafi Społem Kielce  25:20, 25:16, 25:22 17:00 30.09.2017
Cerrad Czarni Radom  1:3  GKS Katowice  15:25, 16:25, 25:19, 23:25 17:00 30.09.2017
Łuczniczka Bydgoszcz  0:3  ONICO Warszawa  22:25, 18:25, 18:25 15:00 01.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie  1:3  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  23:25, 25:18, 24:26, 15:25 20:00 01.10.2017
Jastrzębski Węgiel  3:0  BBTS Bielsko-Biała  25:16, 25:21, 25:18 18:00 25.10.2017
PGE Skra Bełchatów  -:-  Trefl Gdańsk środa 18:00 22.11.2017