Plus Liga sezon 2018/2019
II runda zasadnicza
 
14. Cuprum Lubin   1:3   Onico Warszawa środa  18:00   21.11.2018 
15. Chemik Bydgoszcz  2:3  Cuprum Lubin niedziela 20:30 13.01.2019
16. Cerrad Czarni Radom  3:1  Cuprum Lubin  piątek 17:30 18.01.2019
17.  Cuprum Lubin  -:-  GKS Katowice piątek 17:30 01.02.2019
18. Stocznia Szczecin  -:-  Cuprum Lubin środa 00:00 06.02.2019
19. Cuprum Lubin  -:-  MKS Będzin sobota 00:00 09.02.2019
20. PGE Skra Bełchatów  -:-  Cuprum Lubin sobota 00:00 16.02.2019
21. Cuprum Lubin  -:-  Zaksa Kędzierzyn-Koźle środa 00:00 20.02.2019
22. Trefl Gdańsk  -:-  Cuprum Lubin sobota 00:00 23.02.2019
23. Cuprum Lubin  -:-  Indykpol AZS Olsztyn sobota 00:00 02.03.2019
24. Jastrzębski Węgiel  -:-  Cuprum Lubin  czwartek  00:00 07.03.2019
25. Cuprum Lubin  -:-  Asseco Resovia Rzeszów  sobota 00:00 16.03.2019
26. Cuprum Lubin  -:-  Aluron Virtu Warta Zawiercie sobota 00:00 23.03.2019
      aktualizacja terminów: 22.01.2019 

 

Zmiany:

14. kolejka - z soboty 29.12 na środę 21.11

24. kolejka - z soboty na czwartek

15. kolejka - z soboty na niedzielę

16. kolejka - z soboty na piątek

17. kolejka - z soboty na niedzielę

17. kolejka - z niedzieli na piątek


Plus Liga sezon 2018/2019
I runda zasadnicza
 
1. Onico Warszawa   3:0   Cuprum Lubin piątek  20:30   12.10.2018 
2. Cuprum Lubin  1:3  Chemik Bydgoszcz środa 18:00 17.10.2018
3. Cuprum Lubin  0:3  Cerrad Czarni Radom  niedziela  17:30 21.10.2018
4.  GKS Katowice  0:3  Cuprum Lubin piątek 18:00 26.10.2018
5. Cuprum Lubin  0:3  Stocznia Szczecin sobota 20:00 03.11.2018
6. MKS Będzin  1:3  Cuprum Lubin środa 18:00 07.11.2018
7. Cuprum Lubin  0:3  PGE Skra Bełchatów sobota 17:30 10.11.2018
8. Zaksa Kędzierzyn-Koźle  3:0  Cuprum Lubin piątek 20:30 16.11.2018
9. Cuprum Lubin  0:3  Trefl Gdańsk niedziela 14:45 25.11.2018
10. Indykpol AZS Olsztyn  2:3  Cuprum Lubin niedziela 17:30 09.12.2018
11. Cuprum Lubin  2:3  Jastrzębski Węgiel środa 18:00 12.12.2018
12. Asseco Resovia Rzeszów  3:0  Cuprum Lubin niedziela 20:30 16.12.2018
13. Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1  Cuprum Lubin piątek 17:30 21.12.2018
      aktualizacja terminów: 06.12.2018 

 

Zmiany:

01. kolejka - z soboty na piątek

03. kolejka - z soboty na niedzielę

04. kolejka - z soboty na piątek

08. kolejka - z soboty na piątek

09. kolejka - z soboty na niedzielę

10. kolejka - z soboty na niedzielę

12. kolejka - z soboty na niedzielę

13. kolejka - z soboty na niedzielę

13. kolejka - z niedzieli na piątek


1. kolejka - 12.10.2018 (piątek)

 

Onico Warszawa - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)

MVP: Andrzej Wrona

Onico Warszawa: Stephane Antiga (trener), Kwolek (8), Łukasik (8), Araujo (8), Vigrass (7), Vernon-Evans (6), Wrona (6), Brizard (2), Nowakowski (1), Wiese, Kowalczyk, Buczek, Janikowski, Wojtaszek (libero)

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Ziobrowski (14), Yanagida (8), Grobelny (7), Marcyniak (4), Boruch (4), Smoliński (3), Biegun (2), Patucha (1), Toobal, Gorzkiewicz, Wachnik, Gruszczyński (libero)

Czas: 24+30+26 (80 minut)

Widzów: 3285


2. kolejka - 17.10.2018 (środa)

 

Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1:3 (19:25, 23:25, 25:16, 22:25)

MVP: Michał Szalacha

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Grobelny (21), Smoliński (9), Ziobrowski (9), Marcyniak (8), Yanagida (6), Wachnik (6), Gorzkiewicz (2), Toobal (1), Boruch, Patucha, Zawalski, Gruszczyński (libero)

Chemik Bydgoszcz: Jakub Bednaruk (trener), Filipiak (20), Kovacević (15), Szalacha (12), Lipiński (9), Gryc (5), Morozau (3), Lesiuk (1), Sieńko (1), Siwicki (1), Margarido, Akala, Witek, Bobrowski (libero), Kowalski (libero)

Czas: 24+29+31+25 (109 minut)

Widzów: 1242


3. kolejka - 21.10.2018 (niedziela)

 

Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)

MVP: Wojciech Żaliński

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Grobelny (9), Boruch (7), Wachnik (7), Ziobrowski (7), Yanagida (6), Smoliński (3), Patucha (3), Marcyniak (3), Toobal (1), Gorzkiewicz (1), Gruszczyński (libero)

Cerrad Czarni Radom: Robert Prygiel (trener), Żaliński (13), Żygałow (11), Fornal (8), Huber (7), Pajenk (5), Vincić (3), Filip (3), Kwasowski (3), Giger, Ruciak (libero), Wasilewski (libero)

Czas: 23+21+31 (75 minut)

Widzów: 1504


4. kolejka - 26.10.2018 (piątek)

 

GKS Katowice - Cuprum Lubin 0:3 (21:25, 22:25, 24:26)

MVP: Igor Grobelny

GKS Katowice: Piotr Gruszka (trener), Butryn (18), Rousseaux (13), Sobański (6), Krulicki (3), Kohut (3), Depowski (2), Krzysiek (2), Fijałek (1), Komenda, Woch, Mariański (libero), Ogórek (libero)

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Wachnik (14), Grobelny (12), Boruch (10), Yanagida (10), Marcyniak (7), Gorzkiewicz (4), Ziobrowski (1), Toobal, Gruszczyński (libero)

Czas: 32+25+33 (90 minut)

Widzów: 700


5. kolejka - 03.11.2018 (sobota)

 

Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 0:3 (21:25, 10:25, 23:25)

MVP: Łukasz Żygadło

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Grobelny (11), Yanagida (10), Wachnik (5), Boruch (3), Marcyniak (2), Ziobrowski (2), Biegun (1), Smoliński (1), Toobal, Gorzkiewicz, Gruszczyński (libero)

Stocznia Szczecin: Michał Gogol (trener), Kurek (21), Hoag (15), Kazijski (12), Gałązka (5), Van De Voorde (4), Żygadło (1), Kluth, Penczew, Maziarz, Mihułka (libero), Rossard (libero)

Czas: 27+24+27 (78 minut)

Widzów: 2246


6. kolejka - 07.11.2018 (środa)

 

MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 21:25)

MVP: Masahiro Yanagida

MKS Będzin: Gido Vermeulen (trener), Williams (23), Buchowski (11), Peszko (9), Ratajczak (7), Kowalski M. (7), Kozub (2), Faryna (2), Kowalski T., Fornal, Gregorowicz, Potera (libero)

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Yanagida (18), Wachnik (15), Boruch (13), Grobelny (10), Marcyniak (4), Gorzkiewicz (4), Patucha, Smoliński, Zawalski, Ziobrowski, Gruszczyński (libero)

Czas: 25+25+27+26 (103 minuty)

Widzów: 1100


7. kolejka - 10.11.2018 (sobota)

 

Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)

MVP: Jakub Kochanowski

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Grobelny (11), Ziobrowski (9), Wachnik (8), Marcyniak (3), Yanagida (3), Biegun (3), Smoliński (1), Boruch, Gorzkiewicz, Toobal, Patucha, Zawalski, Gruszczyński (libero), Makoś (libero)

PGE Skra Bełchatów: Roberto Piazza (trener), Szalpuk (16), Ebadipour (14), Kochanowski (11), Wlazły (7), Kłos (4), Łomacz (1), Teppan, Piechocki (libero)

Czas: 22+27+31 (80 minut)

Widzów: 2358


8. kolejka - 16.11.2018 (piątek)

 

Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0 (25:16, 25:22, 25:14)

MVP: Benjamin Toniutti

Zaksa Kędzierzyn-Koźle: Andrea Gardini (trener), Bieniek (10), Kaczmarek (9), Szymura (9), Deroo (8), Wiśniewski (6), Koppers (5), Toniutti (5), Kalembka (3), Stępień, Zatorski (libero)

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Ziobrowski (11), Grobelny (7), Boruch (6), Yanagida (4), Marcyniak (3), Patucha (1), Wachnik (1), Gorzkiewicz, Toobal, Gruszczyński (libero)

Czas: 21+24+20 (65 minut)

Widzów: 1601


09. kolejka - 25.11.2018 (niedziela)

 

Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)

MVP: Maciej Muzaj

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Ziobrowski (18), Grobelny (8), Boruch (7), Wachnik (6), Smoliński (4), Marcyniak (1), Gorzkiewicz (1), Biegun (1), Yanagida (1), Toobal, Patucha, Gruszczyński (libero)

Trefl Gdańsk: Andrea Anastasi (trener), Muzaj (17), Schott (12), Niemiec (7), Mijalović (7), Nowakowski (5), Janusz (2), Hebda, Sasak, Olenderek (libero)

Czas: 23+30+31 (84 minuty)

Widzów: 950


14. kolejka - 21.11.2018 (środa)

 

Cuprum Lubin - Onico Warszawa 1:3 (19:25, 27:25, 23:25, 16:25)

MVP: Bartosz Kwolek

Cuprum Lubin: Marcelo Fronckowiak (trener), Ziobrowski (18), Grobelny (11), Boruch (9), Wachnik (9), Marcyniak (7), Patucha (3), Gorzkiewicz (2), Toobal, Yanagida, Smoliński, Gruszczyński (libero)

Onico Warszawa: Stephane Antiga (trener), Kwolek (20), Łukasik (14), Araujo (10), Vigrass (8), Vernon-Evans (8), Brizard (4), Janikowski (3), Nowakowski (3), Wrona (1), Kowalczyk (1), Wojtaszek (libero)

Czas: 26+31+28+24 (109 minut)

Widzów: 1058