Plus Liga sezon 2017/2018
II runda zasadnicza
 
16. MKS Będzin   1:3   Cuprum Lubin sobota  18:00   06.01.2018 
17. Cuprum Lubin  3:1  Espadon Szczecin piątek 18:00 12.01.2018
18. Dafi Społem Kielce  2:3  Cuprum Lubin  czwartek 18:00 18.01.2018
19. Cuprum Lubin  3:0  BBTS Bielsko-Biała sobota 17:00 03.02.2018
20. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0  Cuprum Lubin sobota 18:00 10.02.2018
21. Cuprum Lubin  0:3  PGE SKRA Bełchatów sobota 14:45 17.02.2018
22. Aluron Virtu Warta Zawiercie  2:3  Cuprum Lubin sobota 17:00 24.02.2018
23. Cuprum Lubin  3:0  Jastrzębski Węgiel niedziela 14:45 04.03.2018
24. Asseco Resovia Rzeszów  3:0  Cuprum Lubin środa 18:00 07.03.2018
25. Cuprum Lubin  1:3  Indykpol AZS Olsztyn niedziela 20:00 11.03.2018
26. Trefl Gdańsk  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 16.03.2018
27. Cerrad Czarni Radom  3:1  Cuprum Lubin piątek 18:00 23.03.2018
28. Cuprum Lubin  2:3  Łuczniczka Bydgoszcz  czwartek  17:00 29.03.2018
29. ONICO Warszawa  1:3  Cuprum Lubin niedziela 20:00 08.04.2018
 30.  Cuprum Lubin  3:1  GKS Katowice niedziela 14:45 15.04.2018
      aktualizacja terminów: 03.04.2018 

 

Zmiany:

28. kolejka - z piątku na czwartek

17. kolejka - z soboty na piątek

18. kolejka -  z soboty na czwartek

26. kolejka - z soboty na piątek

27. kolejka - z soboty na piątek

23. kolejka - z soboty na niedzielę

25. kolejka - z soboty na niedzielę

29. kolejka - z soboty na niedzielę

30. kolejka - z soboty na niedzielę

 

Plus Liga sezon 2017/2018
I runda zasadnicza
 
1. Cuprum Lubin   3:0   MKS Będzin piątek  18:00   29.09.2017 
2. Espadon Szczecin  2:3  Cuprum Lubin środa 18:00 04.10.2017
3. Cuprum Lubin  3:0  Dafi Społem Kielce  sobota  17:00 07.10.2017
4.  BBTS Bielsko-Biała  1:3  Cuprum Lubin środa 18:00 11.10.2017
5. Cuprum Lubin  1:3  ZAKSA Kędzierzyn-K. środa 20:30 18.10.2017
6. PGE SKRA Bełchatów  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 20.10.2017
7. Cuprum Lubin  3:2  Aluron Virtu Warta Zawiercie sobota 17:00 28.10.2017
8. Jastrzębski Węgiel  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 03.11.2017
9. Cuprum Lubin  2:3  Asseco Resovia Rz. piątek 18:00 10.11.2017
10. Indykpol AZS Olsztyn  3:0  Cuprum Lubin niedziela 14:45 19.11.2017
11. Cuprum Lubin  2:3  Trefl Gdańsk niedziela 20:00 26.11.2017
12. Cuprum Lubin  2:3  Cerrad Czarni Radom  niedziela  20:00 03.12.2017
13. Łuczniczka Bydgoszcz  0:3  Cuprum Lubin piątek 18:00 08.12.2017
14.  Cuprum Lubin  0:3  ONICO Warszawa środa 18:00 20.12.2017
 15.  GKS Katowice  1:3  Cuprum Lubin niedziela 15:00 17.12.2017
      aktualizacja terminów: 06.12.2017 

 

Zmiany:

08. kolejka - z soboty na piątek

09. kolejka - z soboty na piątek

12. kolejka - z soboty na niedzielę

04. kolejka - z soboty na środę

06. kolejka - z soboty na piątek

11. kolejka - z soboty na niedzielę

10. kolejka - z soboty na niedzielę

13. kolejka - z soboty na piątek

14. kolejka - z soboty na środę

15. kolejka - z soboty na niedzielę