Sezon 2017/2018

  • Prezes zarządu: Dariusz Biernat (ur. 04.09.1972)
  • Pierwszy trener: Francja Patrick Duflos (ur. 29.12.1965)
  • Asystent trenera: Tomasz Wasilkowski (ur. 20.07.1983)
  • Manager drużyny: Marzena Nowakowska (ur. 31.03.1974)
  • Statystyk: Mateusz Musiał
  • Fizjoterapeuta: Mateusz Kowalik (ur. 11.07.1989)
  • Trener przygotowania fizycznego: Łukasz Łojas (ur. 25.07.1984)
Nr Imię i nazwisko Data ur. Wzrost Pozycja Poprzedni klub
2 Polska Łukasz Kaczmarek 29.06.1994 204 atakujący TS Victoria PWSZ Wałbrzych
3 Estonia Keith Pupart 19.03.1985 195 przyjmujący Arago de Sète, Francja
5 Polska Adam Michalski 24.12.1988 201 środkowy MCKiS Jaworzno
6 Serbia Miloš Terzić 13.06.1987 202 przyjmujący Nice VB, Francja
7 Polska Maciej Gorzkiewicz 16.02.1984 192 rozgrywający KPS Jadar Siedlce
8 Polska Adrian Patucha 25.06.1983 196 atakujący Fenerbahce Stambuł, Turcja
9 Estonia Robert Täht 15.08.1993 192 przyjmujący BIGBANK Tartu, Estonia
10 Polska Dawid Gunia 01.01.1987 203 środkowy Transfer Bydgoszcz
11 Polska Filip Biegun 21.05.1996 198 przyjmujący Barkom Każany Lwów, Ukraina
12 Polska Przemysław Smoliński 27.01.1992 201 środkowy AZS Politechnika Warszawska
13 Słowacja Michal Masný 14.08.1979 182 rozgrywający Lotos Trefl Gdańsk
16 Polska Piotr Hain 26.02.1991 207 środkowy Jastrzębski Węgiel
17 Polska Marcin Kryś 15.01.1983 192 libero Chemes Humenne, Słowacja
18 Polska Bartosz Makoś 01.08.1998 175 libero Jastrzębski Węgiel

 


Sezon 2016/2017

  • Prezes zarządu: Tomasz Tycel (ur. 26.08.1972)
  • Wiceprezes zarządu: Dariusz Biernat (ur. 04.09.1972)
  • Pierwszy trener: Rumunia Gheorghe Cretu (ur. 08.08.1968)
  • Asystent trenera: Marcin Mierzejewski (ur. 04.01.1982)
  • Statystycy: Szymon Kostecki (ur. 23.09.1981), Estonia Alar Rikberg (ur. 11.08.1981)
  • Fizjoterapeuta: Mateusz Kowalik (ur. 11.07.1989)
  • Trener przygotowania fizycznego:  Mirko Fasini (ur. 19.06.1971)
  • Kierownik zespołu: Justyna Róg (ur. 14.01.)
Nr Imię i nazwisko Data ur. Wzrost Pozycja Poprzedni klub
1 Polska Mateusz Malinowski 06.05.1992 197 atakujący Jastrzębski Węgiel
2 Polska Łukasz Kaczmarek 29.06.1994 204 atakujący TS Victoria PWSZ Wałbrzych
3 Estonia Keith Pupart 19.03.1985 195 przyjmujący Arago de Sète, Francja
5 Polska Adam Michalski 24.12.1988 201 środkowy MCKiS Jaworzno
6 Polska Paweł Rusek 21.01.1983 183 libero Lotos Trefl Gdańsk
7 Polska Maciej Gorzkiewicz 16.02.1984 192 rozgrywający KPS Jadar Siedlce
8 Niemcy Marcus Böhme 25.08.1985 211 środkowy Fenerbahce Stambuł, Turcja
9 Estonia Robert Täht 15.08.1993 192 przyjmujący BIGBANK Tartu, Estonia
10 Polska Dawid Gunia 01.01.1987 203 środkowy Transfer Bydgoszcz
11 Polska Marcin Kryś 15.01.1983 192 libero Chemes Humenne, Słowacja
13 Grecja Rafael Koumentakis 05.05.1993 203 przyjmujący CMC Rawenna, Włochy
15 Polska Igor Grobelny 08.08.1993 194 przyjmujący Cerrad Czarni Radom
16 Polska Piotr Hain 26.02.1991 207 środkowy Jastrzębski Węgiel
18 Polska Grzegorz Łomacz 01.10.1987 187 rozgrywający Lotos Trefl Gdańsk

 


Sezon 2015/2016

  • Prezes zarządu: Dariusz Biernat
  • Wiceprezes zarządu: Tomasz Tycel
  • Pierwszy trener: Rumunia Gheorghe Cretu (ur. 08.08.1968)
  • Asystent trenera:  Daniele Capriotti
  • Statystycy: Szymon Kostecki, Estonia Alar Rikberg
  • Fizjoterapeuta: Tomasz Pieczko
  • Trener przygotowania fizycznego:  Mirko Fasini
  • Kierownik zespołu: Justyna Róg
Nr Imię i nazwisko Data ur. Wzrost Pozycja Poprzedni klub
1 Polska Mateusz Malinowski 06.05.1992 197 atakujący Jastrzębski Węgiel
2 Polska Łukasz Kaczmarek 29.06.1994 204 przyjmujący TS Victoria PWSZ Wałbrzych
3 Estonia Keith Pupart 19.03.1985 195 przyjmujący Arago de Sète, Francja
5 Polska Adam Michalski 24.12.1988 201 środkowy MCKiS Jaworzno
6 Polska Paweł Rusek 21.01.1983 183 libero Lotos Trefl Gdańsk
7 Polska Maciej Gorzkiewicz 16.02.1984 192 rozgrywający KPS Jadar Siedlce
8 Niemcy Marcus Böhme 25.08.1985 211 środkowy Fenerbahce Stambuł, Turcja
9 Estonia Robert Täht 15.08.1993 192 przyjmujący BIGBANK Tartu, Estonia
10 Polska Dawid Gunia 01.01.1987 203 środkowy Transfer Bydgoszcz
11 Polska Marcin Kryś 15.01.1983 192 libero Chemes Humenne, Słowacja
12 Polska Wojciech Włodarczyk 28.10.1990 200 przyjmujący PGE Skra Bełchatów
13 Polska Szymon Romać 01.10.1992 196 atakujący Energetyk Jaworzno
17 Polska Marcin Możdżonek 09.02.1985 212 środkowy Halkbank Ankara, Turcja
18 Polska Grzegorz Łomacz 01.10.1987 187 rozgrywający Lotos Trefl Gdańsk

Sezon 2014/2015

  • Prezes zarządu: Dariusz Biernat
  • Wiceprezes zarządu: Tomasz Tycel
  • Pierwszy trener: Rumunia Gheorghe Cretu (ur. 08.08.1968)
  • Drugi trener: Paweł Szabelski
  • Statystycy: Szymon Kostecki, Alar Rikberg
  • Fizjoterapeuta: Maciej Litka
  • Trener przygotowania fizycznego: Mirko Fasini
  • Kierownik zespołu: Marcin Oczkowski
Nr Imię i nazwisko Data ur. Wzrost Pozycja Poprzedni klub
1 Polska Łukasz Łapszyński 23.09.1993 195 przyjmujący SMS Spała
3 Serbia Ivan Borovnjak 04.07.1988 202 przyjmujący Aluminium Al-Mahdi Hormozgan, Iran
4 Holandia Jeroen Trommel 01.08.1980 194 przyjmujący Paris Volley, Francja
5 Polska Adam Michalski 24.12.1988 201 środkowy MCKiS Jaworzno
6 Polska Paweł Rusek 21.01.1983 183 libero Lotos Trefl Gdańsk
7 Polska Maciej Gorzkiewicz 16.02.1984 192 rozgrywający KPS Jadar Siedlce
9 Ukraina Dmitro Pashytskyy 29.11.1987 205 środkowy AS Cannes, Francja
10 Polska Marcel Gromadowski 19.12.1985 202 atakujący Volley Brolo, Włochy
11 Polska Łukasz Kadziewicz 20.09.1980 206 środkowy Szachcior Soligorsk, Białoruś
13 Polska Szymon Romać 01.10.1992 196 atakujący Energetyk Jaworzno
14 Polska Paweł Siezieniewski 27.12.1981 199 przyjmujący AZS Politechnika Warszawska
17 Polska Marcin Kryś 15.01.1983 192 libero Chemes Humenne, Słowacja
18 Polska Grzegorz Łomacz 01.10.1987 187 rozgrywający Lotos Trefl Gdańsk

 


Plus Liga sezon 2017/2018
I runda zasadnicza
 
1. Cuprum Lubin   3:0   MKS Będzin piątek  18:00   29.09.2017 
2. Espadon Szczecin  2:3  Cuprum Lubin środa 18:00 04.10.2017
3. Cuprum Lubin  3:0  Dafi Społem Kielce  sobota  17:00 07.10.2017
4.  BBTS Bielsko-Biała  1:3  Cuprum Lubin środa 18:00 11.10.2017
5. Cuprum Lubin  1:3  ZAKSA Kędzierzyn-K. środa 20:30 18.10.2017
6. PGE SKRA Bełchatów  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 20.10.2017
7. Cuprum Lubin  3:2  Aluron Virtu Warta Zawiercie sobota 17:00 28.10.2017
8. Jastrzębski Węgiel  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 03.11.2017
9. Cuprum Lubin  2:3  Asseco Resovia Rz. piątek 18:00 10.11.2017
10. Indykpol AZS Olsztyn  3:0  Cuprum Lubin niedziela 14:45 19.11.2017
11. Cuprum Lubin  2:3  Trefl Gdańsk niedziela 20:00 26.11.2017
12. Cuprum Lubin  2:3  Cerrad Czarni Radom  niedziela  20:00 03.12.2017
13. Łuczniczka Bydgoszcz  0:3  Cuprum Lubin piątek 18:00 08.12.2017
14.  Cuprum Lubin  0:3  ONICO Warszawa środa 18:00 20.12.2017
 15.  GKS Katowice  1:3  Cuprum Lubin niedziela 15:00 17.12.2017
      aktualizacja terminów: 06.12.2017 

 

Zmiany:

08. kolejka - z soboty na piątek

09. kolejka - z soboty na piątek

12. kolejka - z soboty na niedzielę

04. kolejka - z soboty na środę

06. kolejka - z soboty na piątek

11. kolejka - z soboty na niedzielę

10. kolejka - z soboty na niedzielę

13. kolejka - z soboty na piątek

14. kolejka - z soboty na środę

15. kolejka - z soboty na niedzielę

Plus Liga sezon 2017/2018
II runda zasadnicza
 
16. MKS Będzin   1:3   Cuprum Lubin sobota  18:00   06.01.2018 
17. Cuprum Lubin  3:1  Espadon Szczecin piątek 18:00 12.01.2018
18. Dafi Społem Kielce  2:3  Cuprum Lubin  czwartek 18:00 18.01.2018
19. Cuprum Lubin  3:0  BBTS Bielsko-Biała sobota 17:00 03.02.2018
20. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0  Cuprum Lubin sobota 18:00 10.02.2018
21. Cuprum Lubin  0:3  PGE SKRA Bełchatów sobota 14:45 17.02.2018
22. Aluron Virtu Warta Zawiercie  2:3  Cuprum Lubin sobota 17:00 24.02.2018
23. Cuprum Lubin  3:0  Jastrzębski Węgiel niedziela 14:45 04.03.2018
24. Asseco Resovia Rzeszów  3:0  Cuprum Lubin środa 18:00 07.03.2018
25. Cuprum Lubin  1:3  Indykpol AZS Olsztyn niedziela 20:00 11.03.2018
26. Trefl Gdańsk  3:0  Cuprum Lubin piątek 18:00 16.03.2018
27. Cerrad Czarni Radom  3:1  Cuprum Lubin piątek 18:00 23.03.2018
28. Cuprum Lubin  2:3  Łuczniczka Bydgoszcz  czwartek  17:00 29.03.2018
29. ONICO Warszawa  1:3  Cuprum Lubin niedziela 20:00 08.04.2018
 30.  Cuprum Lubin  3:1  GKS Katowice niedziela 14:45 15.04.2018
      aktualizacja terminów: 03.04.2018 

 

Zmiany:

28. kolejka - z piątku na czwartek

17. kolejka - z soboty na piątek

18. kolejka -  z soboty na czwartek

26. kolejka - z soboty na piątek

27. kolejka - z soboty na piątek

23. kolejka - z soboty na niedzielę

25. kolejka - z soboty na niedzielę

29. kolejka - z soboty na niedzielę

30. kolejka - z soboty na niedzielę