STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  11  12  13  14

Wyjazd do lidera

Po przerwie na turniej kwalifikacyjny do olimpiady w Brazylii powracają rozgrywki ligowe. W przedostatniej kolejce pierwszej rundy Cuprum Lubin rozegra mecz w Kędzierzynie-Koźlu. ZAKSA to jeden z najlepszych klubów polskiej ligi. Pięciokrotny Mistrz Polski i pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski, wielokrotny wicemistrz, uczestnik Ligi Mistrzów oraz rozgrywek pucharowych. W ubiegłym sezonie lubinianie dwa razy pokonali ZAKSĘ w rundzie zasadniczej, ale co ciekawe - w fazie play-off to już kędzierzynianie byli dwa razy lepsi i ostatecznie zajęli jedno miejsce przed nami w tabeli końcowej sezonu. Obecnie jest to najlepsza drużyna rozgrywek, wygrała 10 meczy i przegrała tylko jeden (z Lotosem).

ZAKSA to zdecydowany faworyt tego spotkania. Na mecz wybierają się kibice z naszego klubu, więc liczymy jednak na pozytywną niespodziankę!

12.01.2016

Cuprum Lubin  2:2  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2:3  Cuprum Lubin MVP: Borovnjak 2014/15 I r-z. 3. kolejka 15.10.2014
Cuprum Lubin  3:0  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MVP: Romać 2014/15 II r-z. 16. kolejka 20.12.2014
Cuprum Lubin  1:3  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MVP: Kooy 2014/15 III r. play-off 20.03.2015
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0  Cuprum Lubin MVP: Zatorski 2014/15 III r. play-off 01.04.2015

Zapraszamy na wspólne oglądanie meczu

Polska - Niemcy

w restauracji Memo w Lubinie od godziny 19.30.

Chociaż za oknem śniegu nie widać, choinka też jakaś sztuczna to zróbcie wszystko by te święta były rodzinne, uśmiechnięte, wyjątkowe. Niech każdy z was usłyszy wieczorem "DOBRZE, ŻE JESTEŚ" a reszta na stole i pod choinką będzie tylko miłym dodatkiem. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich od całego SSPS Chemik Police.

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia, ciepłej i rodzinnej atmosfery oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2016 roku!

Michał Kocyłowski, Kierownik Klubu

MKS Będzin S.A.

Pewnie za 3 punkty

Szczęśliwie kończy się ten rok dla Cuprum Lubin. W ostatnim tegorocznym meczu nasza drużyna pokonuje Łuczniczkę Bydgoszcz, z którą jeszcze nigdy nie wygrała. W końcu po ciężkich meczach kończonych tie-break'ami zobaczyliśmy szybki mecz i zdecydowane zwycięstwo Cuprum. Pierwszy set zaczął się od gry punkt za punkt i dopiero w końcówce lubinianie odskoczyli na kilka punktów i wygrali seta. Drugi to przewaga Cuprum od samego początku, lekkie rozluźnienie przy końcówce, ale i tak Miedziowi nie pozwolili za bardzo rozgrać się bydgoszczanom i ten set również wygrywamy. Trzecia część była bardzo podobna do poprzedniej, ponieważ Cuprum prowadziło od samego początku i było już jasne, że zdobędziemy w tym spotkaniu 3 punkty.

Dziękujemy kibicom za - jak zawsze - wspaniały doping! Na następnym spotkaniu w Lubinie spotykamy się dopiero za miesiąc. Ale wcześniej będą dwa spotkania wyjazdowe, z liderem rozgrywek Zaksą Kędzierzyn-Koźle i Czarnymi Radom, które zakończą pierwszą fazę rozgrywek.

Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
MVP: Wojciech Włodarczyk
Cuprum Lubin: Włodarczyk (18), Malinowski (12), Bohme (10), Pupart (7), Możdżonek (4), Łomacz (1), Kaczmarek, Romać, Rusek (libero)
Łuczniczka Bydgoszcz: Jarosz (12), Ruciak (11), Nowakowski (6), Kosok (5), Murek (3), Radke (3), Klinkenberg (1), Krzysiek, Wolański, Bonisławski (libero)
Widzów: 2050

Czas: 27+26+33 (86 minut).

20.12.2015

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem DOL-1874-050788), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Paczki przygotowane dla rodziny przywieźliśmy dwoma samochodami, co już na wstępie zadziwiło rodzinę. Dzieci zgromadzone u szczytu schodów z zaciekawieniem spoglądały na rosnącą górę paczek. Nieśmiało spoglądały na prezenty. Dopiero zachęta ze strony wolontariuszy ośmieliła ich do otwarcia prezentów. Przymierzały z zachwytem śliczne kurtki i buty, podziwiając kolory i wygląd. Rodzice również zachwycili się swoimi prezentami - tata zegarkiem, mama bonem do salonu piekności. Rodzina patrzyła na wolontariuszy i na paczki z ogromnym niedowierzaniem, że to wszystko dla nich. Tak wiele i takie cenne, nowe, piękne rzeczy. Przekazali nam również, że dzięki prezentom będą mogli spędzić spokojnie święa, nie martwiąc się co potem.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Bardzo ogromne podziękowania za wielkość prezentu, trafność wyboru i pięknie przygotowane paczki.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Niesamowite, niemożliwe. Nigdy nie spodziewaliśmy się takiej ilości prezentów. Dawno nikt nas tak nie obdarował. Tyle spokoju i szczęścia podarowaliście nam na najbliższe kilka miesięcy. Teraz już niczego nam nie zabraknie.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.

18.12.2015

Ostatni mecz w 2015 roku

W sobotę odbędzie się ostatnia kolejka spotkań w tym roku. W nowym sezonie Cuprum Lubin ma 5 zwycięstw oraz 5 porażek. Oby mecz z Bydgoszczą przechylił szalę w stronę wygranych meczy. Z drużyną Łuczniczki (kiedyś Transfer Bydgoszcz) lubinianie grali dwa spotkania w poprzednim sezonie i niestety obydwa zakończyły się porażkami. Chociaż wtedy wydawało się, że nasza drużyna była sportowo lepsza, to jednak bydgoszczanie zajęli piąte miejsce na koniec sezonu mając tyle samo punktów co Cuprum. My po play-offach spadliśmy na siódme miejsce. W nowym sezonie z Bydgoszczy przyszedł do nas środkowy Dawid Gunia. Łuczniczka ma prawie połowę mniej punktów niż Miedziowi i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Będzie to trzecie spotkanie tych drużyn. Oby do trzech razy i zwycięstwo dla Cuprum Lubin!

Zapraszamy wszystkich na ten ostatni mecz w tym roku. Po przerwie świąteczno-noworocznej i turnieju reprezentacji w Berlinie zobaczymy nasz zespół w Lubinie dopiero pod koniec stycznia 2016 roku.

17.12.2015

Cuprum Lubin  0:2  Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin  2:3  Transfer Bydgoszcz MVP: Čupković 2014/15 I r-z. 8. kolejka 08.11.2014
Transfer Bydgoszcz  3:1  Cuprum Lubin  MVP: Woicki 2014/15 II r-z. 21. kolejka 24.01.2015

Zapraszamy w sobotę bezpośrednio po meczu w Lubinie na wspólną Wigilię Stowarzyszenia Klubu Kibica Cuprum Lubin. Spotkanie odbędzie się w restauracji Memo. Koszt 10 zł/osobę.

Zgłoszenia osób chętnych u Roberta, tel: 695 542 912.

Szlachetna Paczka

Drodzy Klubowicze.

Miniona sobota i niedziela upłynęła pod hasłem Wielkiego Finału Szlachetnej Paczki. Jako Stowarzyszenie Klub Kibica Cuprum Lubin przygotowaliśmy Paczkę dla wybranej Rodziny. W niedzielę zawieźliśmy  tam ponad 25 pakunków.

Bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie z jakim przystąpiliśmy do jej przygotowania. Serdecznie dziękuję również Rodzinom i Znajomym naszych Członków, którzy wsparli nasz udział w tym projekcie.

Przekazuję również ciepłe słowa od Rodziny – podziękowania i życzenia świąteczne.

Jako Wolontariusz byłam świadkiem wielu wzruszających chwil – radości w oczach ludzi do których zawitaliśmy – nie zapomnę nigdy. Także dzięki Wam byłam świadkiem czyjegoś szczęścia. Za to osobiście Wam z całego serca DZIĘKUJĘ.

BRAWO MY :)

Edyta Zawadzka

14.12.2015

Prezent od obdarowanej Rodziny dla Stowarzyszenia Klub Kibica Cuprum Lubin.

DZIĘKUJEMY!

Znowu podział punktów

Mecz Cuprum Lubin z Jastrzębskim Węglem to już czwarty z kolei zakończony tie-break'iem. A jeśli dodać do tego, że mecze są praktycznie co trzy dni i ostatnio z mocnymi rywalami, to należy pogratulować naszej drużynie woli walki i ambicji. Pierwszy set sobotniego meczu to gra punkt za punkt, ale ostatecznie zwycięstwo zanotowali lubinianie. W drugi secie także Miedziowi grali lepiej niż gospodarze. Znowu doszło do gry na przewagi i wygranej Cuprum. Wydawało się, że będzie już po meczu i przywieziemy z Jastrzębia trzy punkty. Niestety gospodarze wzięli się do roboty i trzeci set należał do nich. Kolejny to już popis jastrzębian i pogrom Cuprum do 15. Tie-break'a lepiej zaczęli lubinianie, ale po kilkupunktowej przewadze gospodarze dogonili Miedziowych i rozpoczęła się gra punkt za punkt. Jak się okazało jastrzębianie odwrócili wynik całego spotkania, ponieważ pomimo przegrywania dwóch pierwszych setów doprowadzili do wyrównania i ostatecznie wygrali całe spotkanie kasując 2 punkty. Cuprum Lubin zagrało dobry mecz, nie poddało się drużynie gospodarzy, a nawet miało szansę na zdobycie trzech punktów.

Wyjątkowo licznie na hali w Jastrzębiu-Zdroju naszej drużynie pomagali kibice z Lubina. Dziękujemy za doping i zapraszamy wszystkich w sobotę na mecz w Lubinie! Będzie to ostatni mecz w tym roku, a po nim prawie miesiąc przerwy w rozgrywkach ligowych.

Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:2 (24:26; 27:29; 25:23; 25:15; 16:14)
MVP: Damian Boruch
Jastrzębski Węgiel: Van Lankvelt (21), De Rocco (17), Boruch (16), Muzaj (14), Sobala (14), Strzeżek (9), Masny,  Szafranowicz, Gil, Mihułka, Popiwczak (libero)
Cuprum Lubin: Pupart (20), Malinowski (19), Boehme (17), Włodarczyk (8), Możdżonek (6), Taht (2), Kaczmarek (1), Gorzkiewicz (1), Gunia (1), Romać (1), Łomacz (1), Kryś, Rusek (libero)
Widzów: 1283

Czas: 36+40+33+28+22 (159 minut).

13.12.2015

Wyjazdowa 10. kolejka

To będzie już trzeci mecz Cuprum Lubin w tym tygodniu z mocnym rywalem. Tym razem będzie to spotkanie wyjazdowe z Jastrzębskim Węglem. Zespół ten jest bardzo dobrze nam znany, ponieważ w poprzednim sezonie lubinianie zagrali z nim aż pięć razy. W rundzie zasadniczej wynik był na remis. Niestety w trójmeczu w play-off'ach raz wygrała nasza drużyna, a dwa razy jastrzębianie i pozbawili nas tym samym możliwości utrzymania piątego miejsca wywalczonego w rundzie zasadniczej. Jastrzębski Węgiel to Mistrz Polski z 2004 roku oraz wielokrotny wicemistrz kraju. W tym sezonie z tego zespołu dołączył do Cuprum Lubin atakujący Mateusz Malinowski, który radzi sobie bardzo dobrze w naszej drużynie.

Do Jastrzębia-Zdroju wyjeżdża także bardzo duża grupa kibiców z Klubu Kibica. I tym razem postaramy się wesprzeć lubinian głośnym dopingiem i kibicować jak najbardziej tylko możemy!

11.12.2015

Cuprum Lubin  2:3  Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin  1:3  Jastrzębski Węgiel MVP: Wojtaszek 2014/15 I r-z. 13. kolejka 30.11.2014
Jastrzębski Węgiel  1:3  Cuprum Lubin MVP: Łomacz 2014/15 II r-z. 26. kolejka 31.01.2015
Cuprum Lubin  3:0  Jastrzębski Węgiel MVP: Romać 2014/15 I r. play-off 25.02.2015
Jastrzębski Węgiel  3:1  Cuprum Lubin  MVP: Gierczyński 2014/15 I r. play-off 28.02.2015
Jastrzębski Węgiel  3:2  Cuprum Lubin  MVP: Masny 2014/15 I r. play-off 01.03.2015