STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

Znowu bez punktów

Niestety udał się gdańszczanom rewanż z naszą drużyną, którą pokonali dziś 3:1. Przegrywamy drugi mecz z rzędu w Plus Lidze, na pocieszenie - ponownie z mocnym przeciwnikiem. Dzisiejszy mecz zaczął się od przegranego seta siedmioma punktami, w drugim był już punkt za punkt i wydawało się że nasi siatkarze mogą doprowadzić do wygrania tego seta. Ale dopiero w trzecim Cuprum podjęło walkę i ambitnie zdobywając punkty doprowadziło do zakończenia na naszą korzyść. Mogło się wydawać, że ten trzeci wygrany set będzie przełamaniem się Miedziowych w tym spotkaniu, ale nie udało się lubinianom nawiązać walki z Lotosem i przegrywamy całe spotkanie nie zdobywając punktu na własnej hali. Już w środę kolejny mecz, w którym Cuprum Lubin będzie faworytem, więc będzie szansa na poprawienie ilości punktów oraz umocnienie się w czołowej ósemce Plus Ligi.

31.01.2015

Jeszcze raz pokonać gdańszczan

W sobotę Cuprum Lubin podejmuje u siebie drużynę Trefla Gdańsk. W 9. kolejce niespodziewanie dosyć łatwo wygraliśmy w Gdańsku za trzy punkty, co wtedy uznane było za sensację i początek niespodzianek z kolejnymi mocnymi zespołami. Cuprum oraz Trefl przegrały swoje ostatnie mecze w Plus Lidze, ale gdańszczanie w środę pokonali w Pucharze Polski Transfer Bydgoszcz. Spotkanie w Lubinie zapowiada się na bardzo emocjonujące, ponieważ zagrają dwie mocne drużyny z czołówki tabeli. Po wynikach naszej sondy widać, że nie będzie to łatwe spotkanie, a dodatkowo Trefl uznawany jest za faworyta. Dwaj zawodnicy Cuprum w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Lotosu Gdańsk, a są to Paweł Rusek oraz Grzegorz Łomacz, więc w sobotę będą mieli okazję zmierzyć się ze swoim poprzednim klubem.

30.01.2015

Zimny prysznic w Bydgoszczy

Nie udał się wyjazd Cuprum Lubin na mecz z Transferem. Niestety nasza drużyna została pokonana 3:1 i nie zdobyła punktów w 21 kolejce Plus Ligi. Była szansa na awans w tabeli, ale nie tym razem. Pierwszego seta przegraliśmy dosyć gładko 17:25, ale za to w drugim Cuprum pokazało klasę i pokonało Transfer 25:13. Po drugim secie wydawało się, że podejmiemy walkę i mecz może się jeszcze dla nas korzystnie zakończyć. Ale niestety, dwa kolejne sety pokazały, że Transfer Bydgoszcz zasłużenie znajduje się wyżej od Cuprum w tabeli i po raz drugi przegrywamy z bydgoską drużyną. Na pocieszenie możemy być zadowoleni z Klubu Kibica, który w Bydgoszczy głośno dopingował nasz zespół i wykonał zadanie w stu procentach. Dziękujemy kibicom, którzy pojechali na mecz i do końca wierzyli w naszych siatkarzy.

24.01.2015

Trudny mecz w Bydgoszczy

Po kilku meczach z zespołami, które znajdują się niżej od nas w tabeli, Cuprum czeka mecz z Transferem Bydgoszcz, który jest obecnie na czwartym miejscu w Plus Lidze. Spotkanie to na pewno zweryfikuje wartość naszego zespołu. Dzielą nas tylko 3 punkty w tabeli, więc walka będzie także o jak najlepsze miejsce po tej kolejce spotkań. W Lubinie przegraliśmy 2:3 dopiero po pięciu setach, będzie okazja do rewanżu i pokazania, że nadal możemy walczyć i wygrywać także z najlepszymi.

Do Bydgoszczy wybiera się kilkudziesięcioosobowa grupa z Klubu Kibica. Na pewno nasz doping pomoże drużynie wygrać szósty mecz z rzędu i zdobyć kolejne punkty!

23.01.2015

Zwycięska passa trwa

Cuprum nie zwalnia tempa. We własnej hali siatkarze pokonują Effector Kielce 3:1. Chociaż zaczęło się od niespodziewanego przegranego pierwszego seta, w którym to goście nastraszyli Cuprum, ale kolejne sety były już punktowane dla naszej drużyny. MVP meczu został Ivan Borovnjak. Ustanawiamy nasz rekord wygranych pod rząd w Plus Lidze. To już piąte zwycięstwo i piąte za trzy punkty! Ciągle okupujemy szóste miejsce w tabeli rozgrywek, ale już w następnej kolejce będzie szansa powalczyć o skok w górę tabeli na piąte lub nawet czwarte miejsce. Obyśmy po meczu wyjazdowym w Bydgoszczy wracali z kolejnym zwycięstwem. Zespołowi pomoże na pewno doping Klubu Kibica, który organizuje wyjazd na to spotkanie.