STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

WYGRYWAMY

3:1 - tak prezentuje się nasz wynik z ostatniego spotkania, a jak zaprezentował się nasz kapitan? O tym możecie przeczytać w krótkim wywiadzie pod tym linkiem :) A zdjęcia jak zwykle w galerii

Dodano 25.10.2014

WYGRYWAMY !!!

Dziś mieliśmy wiele okazji do wspierania naszej drużyny podczas czterosetowego spotkania z drużyną akademików. Choć pierwszy set nie poszedł po naszej myśli, to jednak po wezwaniu kibiców "W górę serca Lubin wygra mecz..." i odpowiedniej motywacji trenera, zawodnicy wzięli się do pracy i kolejny set padł naszym łupem. A raz posmakowawszy wygranego seta i aplauzu publiczności na własnej hali, chłopcy nie dali już podopiecznym K. Stelmacha odebrać sobie seta. W efekcie wygraliśmy z Indykpolem AZS Olsztyn 3:1. Radości nie było końca i kibice zgodnie zakrzyknęli na zakończenie meczu gromkie: "Dziękujemy". Ale ważne jest też, że dzisiejsze zwycięstwo uplasowało naszą drużynę na 8 miejscu w tabeli PlusLigi i mamy nadzieję, że chłopcy już tej pozycji nie oddadzą, a wręcz przeciwnie piąć się będą w górę. MVP meczu został Szymon Romać, który dziś był nie do zatrzymania. Dziękuejmy wszystkim w hali za wspaniały doping i zapraszamy już jutro do szukania siebie w naszej galerii. A Już za tydzień zapraszamy na mecz z Cerrad Czarni Radom.

18 X 2014

Kolejny PlusLigowy mecz niestety nie dla nas. Mimo wielu wysiłków nie udało nam się wygrać nawet seta. Bełchatowianie potwierdzili po raz kolejny, że w tym sezonie nie zamierzają odpuszczać nikomu. Hala wypełniona po brzegi, niestety nie wystarczyła by ponieść naszych chłopaków do zwycięstwa. Liczymy więc na pierwsze punkty w najbliższym meczu z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. A już dziś zapraszamy do naszej galerii, by powspominać mecz z mistrzami Polski.

Spotkanie przedmeczowe!

Zapraszamy wszystkich członków Klubu Kibica na spotkanie przedmeczowe przed piątkowym spotkaniem ze Skrą Bełchatów. Podczas spotkania omawiane będą sprawy kibicowania. Serdecznie zapraszamy! Początek spotkania o godzinie 16:30 przed halą!

Informacja.

Kibiców należących do Klubu Kibica zapraszamy do tego, żeby podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów  zgromadzili się jak najbliżej bariery oddzielającej nasz sektor górny od sektora dolnego .Postaramy się w ten sposób uniknąć nieporozumień z osobami nie należącymi do naszego klubu, a mającymi na nim wykupione bilety. I kochani nie siedzimy, tylko wszyscy na nogach i krzyk, jeden wielki krzyk i śpiew !!! Mobilizujmy chłopaków w ten sposób do gry, gry o zwycięstwo !

Oświadczenie

W związku z wydarzeniami podczas meczu z Asseco Resovią na trybunie D (zajmowanej przez członków Klubu Kibica) zarząd pragnie przypomnieć, iż każdy członek Klubu Kibica podpisując deklarację członkowską zobowiązał się do przestrzegania regulaminu Klubu Kibica, w którym  jest napisane m.in:

"Członek Klubu Kibica KS Cuprum Lubin zobowiązany jest:

- Do CZYNNEGO i głośnego dopingowania swego zespołu na własnej hali, jak i w meczach wyjazdowych w barwach klubowych."

Zarząd KK informuje również o tym, że nie przestrzeganie regulaminu Klubu Kibica może spowodować wydalenie osoby z KK, oraz zobowiązanie jej do zapłaty 160 zł za karnet (normalna cena karnetu to 260 zł)

TO JUŻ DZISIAJ !!!

Cytując Pawlaka z filmu "Kochaj, albo rzuć" ,krzyknijmy wszyscy razem:"Nadejszła wiekopomna chwila !". Tak, to już dzisiaj o godz.18.00 rozpocznie się wielkie wydarzenie dla kibiców dolnośląskiej siatkówki.Po raz pierwszy drużyna z naszego regionu zagra w PlusLidze. Zagrzewajmy wszyscy naszych zawodników kulturalnym dopingiem do walki o zwycięstwo.  Niech nikt nie oszczędza dzisiaj gardła i dłoni .

Pierwszy mecz w PlusLidze zakończony, niestety nie udało się rozgromić wicemistrza kraju, za to udało się wygrać jednego, ale jakże ważnego, bo pierwszego seta w siatkarskiej ekstraklasie. Mimo porażki, jaką odnieśli nasi zawodnicy, widać było ich walkę o każdy punkt. Kibice dali z siebie wszystko i razem z drużyną przeżywali każde zagranie. Zdjęcia do zobaczenia w galerii :) Choć przegrany to jednak pozwalający znaleźć się na 10 miejscu w tabeli mecz za nami, a już w piątek podejmować będziemy mistrza kraju PGE Skrę Bełchatów.

Lisek rozdał wejściówki

Podczas inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Senioralnego 2014/2015 maskotka naszego klubu rozdawała wejściówki na poniedziałkowy mecz z Resovią.Kilka zdjęć z tego wydarzenia w galerii.

Koszulki Klubu Kibica.

Zarząd Klubu Kibica informuje, iż koszulki dla części osób, które złożyły deklaracje członkowską zostaną przekazane w późniejszym terminie. Niestety ze względu na dużą ilość deklaracji, oraz niedostarczenie wielu z nich w wyznaczonym terminie nie udało się uszyć wszystkich koszulek na czas.

Młodzicy Cuprum Lubin

Już 4.10.2014 o godz. 16.00 w hali SP14 rozegrane zostanie drugie spotkanie Młodej Ligi, w którym podopieczni trenera Śrona  podejmą tym razem ekipę Asecco Resovię Rzeszów.Będzie to drugi mecz młodzików w tym sezonie.Przypomnijmy, że poprzedni mecz lubińscy zawodnicy przegrali 1:3. Miejmy nadzieję, że tym razem przy wsparciu kibiców, których serdecznie zapraszamy, mecz zostanie rozstrzygnięty na naszą korzyść.

Wygrana Cuprum Lubin

Zawodnicy Cuprum Lubin rozegrali dzisiaj ostatni sparing przed swoim pierwszym występem w siatkarskiej elicie.Drużyna Gheorghe Cretu pokonała   u siebie zespół Mitteldeutschland, który  na co dzień występuje w 1.Bundeslidze 5:0.Gratulujemy i życzymy jak największej ilości wygranych meczy w PlusLidze.

PRZYPOMINAMY!!!

Aby wejść w posiadanie karnetu do Klubu Kibica na mecze Cuprum Lubin należy udać się z wypełnioną i podbitą deklaracją do kasy znajdującej się na hali RCS i tam zakupić karnet. Jeżeli do niedzieli 05.10.2014 osoby posiadające podbitą deklarację nie dokonają zakupu karnetów to miejsca dla nich przeznaczone zostaną udostępnione do wolnej sprzedaży.Także radzę się pospieszyć ponieważ posiadanie zatwierdzonej deklaracji bez karnetu, nie daje gwarancji na członkostwo w KK.