STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

Zwycięska passa trwa!

Trzecie zwycięstwo pod rząd i kolejne za trzy punkty. Przy aktywnym dopingu naszego Klubu Kibica drużyna Cuprum pokonuje zespół z Bielska-Białej wynikiem 3:0. Bardzo dobre i emocjonujące spotkanie. Mimo ambitnie walczących gospodarzy to nasz zespół zdobywa kolejne punkty. Jesteśmy beniaminkiem i w dodatku najstarszą drużyną Plus Ligi, a mimo tego cały czas pokazujemy, że trzeba się z nami liczyć. Gratulacje dla Łukasza Kadziewicza, który został MVP całego spotkania. Dziękujemy naszym kibicom, którzy byli na hali w Bielsku-Białej oraz wszystkim, którzy kibicowali naszej drużynie. Już w środę szansa na podtrzymanie zwycięskiej passy podczas meczu z Będzinem i na dopisanie następnych punktów, miejmy nadzieję że trzech, do naszego dorobku w pierwszym sezonie w Plus Lidze.

22.11.2014

Tym razem w Bielsku-Białej

Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe. Zawodnicy BBTS-u Bielsko-Biała, którzy zajmują 11-te miejsce w tabeli podejmą w piątek naszą drużynę. Jak widać po naszej sondzie 85% głosujących osób jest pewna, iż to nasi siatkarze wygrają to spotkanie. Po dwóch zwycięstwach czekamy na trzecie. Jako wierni kibice, również i w Bielsku-Białej będziemy głośno dopingować naszym zawodnikom. Zapraszamy na wyjazd.

17.11.2014

Kolejna wygrana Lubinian

Drugie z rzędu wygrane spotkanie za trzy punkty. Dzisiaj Cuprum Lubin pokonało u siebie drużynę z Częstochowy 3:1. Pokazujemy wszystkim, że jako beniaminek PlusLigii nie jesteśmy "chłopcami do bicia". Tak trzymajcie chłopaki!!! Jesteśmy z Wami. MVP meczu, tak jak i w poprzednim, został wybrany Marcel Gromadowski.

15.11.2014

Cuprum wiezie trzy punkty do Lubina!!!
Zła passa przerwana

Początek pierwszego seta bardzo wyrównany. Punkt za punkt. Tak było do pierwszej przerwy technicznej. Po niej nasi zawodnicy zaczęli grać jak z nut. Kilka dobrych ataków, as serwisowy Borovnjaka i na drugą przerwę zeszliśmy z sześciopunktową przewagą. To podbudowało jeszcze bardziej nasz zespół. Graliśmy jeszcze lepiej w obronie jak i w ataku i doprowadziliśmy do wygrania seta 16:25. Drugi set zaczynamy od zdobycia punktu przez Trommela. Później kilka bloków i ataków, as Pashytskyy i na przerwę schodzimy z wynikiem 5:8. Po przerwie gra się wyrównała, ale nie oddaliśmy prowadzenia. Kolejny as i kilka ataków Pashytskyy oraz atak Kadziewicza i jest 12:16. Błędy gospodarzy i dobra gra Cuprum, to wszystko złożyło się na zwycięstwo w drugim secie 22:25! Trzeci set od prowadzenia rozpoczęli gospodarze, ale szybko pokazaliśmy im kto jest lepszy w tym meczu. Trzy ataki Borovnjaka, kolejny Pashytskyy oraz Gromadowskiego i jest 5:8. Pewna gra Cuprum, kolejne ataki Pashytskyy i obicie potrójnego bloku przez Borovnjaka doprowadzają do wyniku 12:16. I tak już do końca seta, który wygraliśmy 20:25! Cały mecz 0:3!!!

MVP meczu został nasz zawodnik Marcel Gromadowski. GRATULUJEMY!

Dodano 12.11.2014

Wynik meczu 3:2 dla Transferu

Drugie z rzędu przegrane spotkanie naszej drużyny.Tak jak i w poprzednim meczu tak i dzisiaj nasi siatkarze musieli uznać wyższość przeciwnika. Po wygranym pierwszym secie przez Cuprum zawodnicy Transferu doprowadzili do remisu, a następnie objęli prowadzenie 1:2. Następna partia należała znowu do Cuprum i było już 2:2. Niestety w tie-breaku polegliśmy i cały mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla Transferu Bydgoszcz. Miejmy nadzieję, że ta zła passa zakończy się w Gdańsku, gdzie zagramy jako goście z Lotosem Trefl Gdańsk.

Wielki szacunek dla JEDYNEGO KIBICA Transferu, który pojawił się w naszej hali, żeby dopingować swoją drużynę.

Dodano 9.11.2014

Przypominamy

Drodzy klubowicze! Przypominamy Wam o zgłoszeniu się do naszej fotograf - Krysi, w celu zrobienia sobie zdjęcia, które następnie umieścimy na naszej stronie.

Dodano: 31.10.2014r.

Jan Rutyński - Pamiętamy

Na zawsze w naszych sercach. To dzięki Niemu istnieje Klub Kibica. Jan Rutyński - członek zarządu i kibic w jednym. Szacunek i dozgonna wdzięczność. Dziękujemy, nie zapomnimy!

Dodano 31.10.2014

Zmiana terminu meczu!

Pragniemy poinformować wszystkich kibiców Cuprum Lubin o zmienionym terminie spotkania BBTS Bielsko Biała - Cuprum Lubin. Nowy termin meczu to 21.11.2014r (piątek). Zmiana spowodowana jest transmisją tego meczu w stacji Polsat Sport. Jednocześnie zarząd Klubu Kibica pragnie poinformować, że na ten mecz będzie organizowany wyjazd. Szczegóły już wkrótce!

Przegrana w Kielcach.

Niestety nie udało się naszym siatkarzom wygrać z zawodnikami Effektora Kielce. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Kielczan. Pierwszy set przegraliśmy 25:22, następne wygraliśmy kolejno 13:25 i 21:25. Dawało to już nadzieję, że zdobędziemy kolejne trzy punkty w tych rozgrywkach. Niestety kolejne dwa sety wygrali nasi przeciwnicy. Zawodnicy Cuprum Lubin wracają do domu tylko z jednym punktem.

Dodano: 29.10.2014r.

UWAGA!

Wszyscy klubowicze którzy po odebraniu karnetów nie oddali jeszcze deklaracji członkowskich proszeni są o dostarczenie do sklepiku na hali!

Drodzy Klubowicze!!!

Nasz klub kibica rozwija się w zawrotnym tempie, jest nas już ponad 70, a poniewż nie wszyscy dobrze się znamy, mamy propozycję. Pragniemy przed najbliższym meczem z "Carred Czrnymi Radom" w dniu 25 X 2014 zrobić nam wszyskim zdjęcia i opisać je imieniem i nazwiskiem a potem zrobić z nich tablo i umieścić na naszej stronie, byśmy poznawali się wzajemnie. Dlatego prosimy, by każdy z Was zgłosił się do naszego fotografa Krysi co najmniej 15 minut przed wspomnianym meczem w celu pstryknięcia fotki. Im lepiej będziemy zintegrowani tym lepszy doping i wsparcie zapewnimy naszej ukochanej drużynie.