STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

Blisko sensacji

Było blisko pokonania obecnego Mistrza Polski. Na pewno nikt się nie spodziewał, że po dwóch setach będziemy wygrywać 2:0. Zapowiadało się na szybkie sensacyjne zakończenie spotkania, ale drużyna z Bełchatowa nie poddała się, zwyciężyła w kolejnych dwóch setach i doprowadziła do tie-breaka. Skra Bełchatów niestety wygrała cały mecz 3:2. Nasze nadzieje były większe, ale i tak punkt zdobyty na wyjeździe z liderem tabeli też można uznać za sukces. Podziękowania za walkę należą się naszej drużynie oraz kibicom, którzy postanowili wspierać ją osobiście na hali w Bełchatowie. Był to kolejny wyjazd naszego Klubu Kibica, tym razem wracamy na tarczy, ale jeszcze na pewno będą okazje żeby cieszyć się ze zwycięstw podczas powrotów do Lubina.

13.12.2014

Jedziemy do Bełchatowa

W kolejnym meczu Cuprum Lubin spotka się z ośmiokrotnym Mistrzem Polski oraz sześciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski, czyli drużyną Skry Bełchatów. Przeciwnik jest bardzo utytułowany, ale wierzymy - jak zawsze - że nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko i sprawimy następną niespodziankę. W meczu pierwszej rundy w Lubinie przegraliśmy 0:3, więc czas na rewanż i odebranie trzech punktów Mistrzom Polski. W Bełchatowie będzie licznie obecny nasz Klub Kibica, który swoim dopingiem pomoże drużynie w walce o jak najlepszy wynik.

12.12.2014

Chcemy pomagać

Klub Kibica wraz z klubem Cuprum Lubin włącza się do akcji SZLACHETNA PACZKA. Jest to wspaniała inicjatywa, do udziału w której zapraszamy wszystkich klubowiczów, kibiców i nie tylko. Wpłata pieniędzy jest dobrowolna. Kwota wpłaty nie jest narzucona, ale miło by było gdyby nie była niższa niż 10 zł. Wszyscy, którzy mają ochotę się dołączyć, będą mieli taką możliwość w sobotę podczas wyjazdu do Bełchatowa. Pieniądze będziemy zbierali w autobusie i busie. Osoby, które nie jadą mogą się kontaktować w sprawie wpłat telefonicznie z zarządem KK. Serdecznie zapraszamy do udziału.

09.12.2014

Wygrana na początek II rundy!!!

Udało się!!! Pokonaliśmy na wyjeździe Asseco. Bądźmy szczerzy. Ta wygrana to wielka niespodzianka dla nas. Po pierwszych dwóch setach większość z nas była już pewna, że Cuprum pokona  drużynę z Rzeszowa 3:0. Niestety losy meczu potoczyły się inaczej.

W kolejnych dwóch setach musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Resovia doprowadziła do tego, że trzeba było rozegrać tie-break. W tym kluczowym dla meczu secie nasza drużyna okazała się silniejsza i wygraliśmy go 15:13. Gratulujemy naszym zawodnikom i liczymy na wygraną w Bełchatowie, gdzie będziemy ich osobiście wspierać sporą grupą kibiców, która się tam wybiera.

07.12.2014

Rozpoczynamy drugą rundę

Po tygodniowej przerwie, wznawiamy grę. Drugą rundę rozgrywek rozpoczynamy od meczu wyjazdowego w Rzeszowie. Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie nasz przeciwnik pokonał nas 1:3. Mecz rozpocznie się 7.12.2014 o godzinie 14:45.

04.12.2014

Porażka na koniec pierwszej rundy

Niestety, po czterech zwycięstwach z rzędu to nie my tym razem cieszymy się z wygranej. Po wygranym pierwszym secie oraz ambitnej walce w pozostałych nie udaje nam się pokonać Jastrzębskiego Węgla i nie zdobywamy punktów. Skutkuje to spadkiem na siódme miejsce w tabeli Plus Ligi. Ale już za tydzień zaczyna się druga runda rozgrywek i liczymy na to, że w niej również sprawimy wiele pozytywnych niespodzianek i zobaczymy kolejne wspaniałe mecze naszej drużyny.

30.11.2014

Blog o naszej drużynie

Zapraszamy na nowy blog poświęcony kibicom oraz naszemu zespołowi. "Czarno-biało-miedziany-świat". Znajdziecie na nim relacje z meczów oraz zdjęcia, a także komentarze dotyczące spotkań Cuprum Lubin w Plus Lidze.