STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Kolejne 3 punkty!

Zapowiadało się na ciekawe spotkanie, bo obydwa zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli i miały taki sam bilans wygranych i przegranych. Bardziej stawiano na zespół z Lubina, bo gospodarze byli po serii pięciu porażek. Całkiem dobrze zaczęli katowiczanie. Jednak Miedziowi nie dali się ogrywać i doprowadzili do remisu. Po kilku minutach gry punkt za punkt goście odskoczyli na dwa punkty, głównie dzięki Pupartowi. Ambitni gospodarze nie dawali za wygraną i tym razem to oni doprowadzili do remisu, a pięć punktów z rzędu dało im prowadzenie i Miedziowi nie mieli już szans na dogonienie wyniku. Inaczej Cuprum zagrało w drugim secie. Od początku skutecznie atakowali Kaczmarek i Pupart. Zwiększało się prowadzenie gości, a pomagali w tym także gospodarze popełniając coraz więcej błędów. Przerwa wzięta na życzenie trenera Gruszki nie podziałała mobilizująco na jego zespół. Kolejny set był podobny do poprzedniego. Znowu ataki gości wyprowadziły ich na prowadzenie. Po chwilowym remisie Miedziowi znowu przeważali. Przewaga wynosiła nawet cztery punkty, zdobyte pod rząd przez gości. Ambitni gospodarze zaczęli gonić rywala. Jednak Hain i w końcówce Terzić dali Cuprum zwycięstwo. Czwartą partię lepiej zaczęli gospodarze, ale już po chwili lubinianie doprowadzili do remisu. Już było widać dużą przewagę na boisku Miedziowych. O przerwę poprosił jeszcze trener Gruszka. Dało to rezultat w postaci trzech zdobytych pod rząd punktów i nadzieję gospodarzy na nawiązanie walki z Cuprum. Niezawodny Kaczmarek zakończył jednak seta dla lubinian i cały mecz Cuprum wygrywa za 3 punkty. Gospodarze natomiast przegrywają szósty mecz z rzędu i o przełamanie muszą powalczyć w następnej kolejce.

Zwycięska passa Cuprum Lubin trwa. Dwa kolejne wyjazdowe zwycięstwa po 3 punkty bardzo cieszą. Dziękujemy grupie kibiców, którzy w Katowicach wspierali nasz zespół i znowu mogli cieszyć się z bardzo dobrej postawy ekipy trenera Duflosa!

GKS Katowice - Cuprum Lubin 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 21:25)

MVP: Keith Pupart

GKS Katowice: Piotr Gruszka (trener), Butryn (25), Quiroga (13), Kalembka (10), Kohut (10), Sobański (6), Komenda (2), Witczak (1), Kapelus, Stelmach,  Pietraszko, Mariański (libero)

Cuprum Lubin: Patrick Duflos (trener), Kaczmarek (20), Pupart (18), Terzić (10), Hain (6), Michalski (5), Masny (1), Gorzkiewicz, Kryś (libero), Makoś (libero)

Czas: 20+22+24+25 (91 minut)

Widzów: 430.

18.12.2017

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki za nami!

Czas na podsumowania i podziękowania.

Tegoroczną Paczkę po raz kolejny robiliśmy wspólnie z Drużyną i Sztabem Zarządzająco-Szkoleniowym Cuprum Lubin. Zakupy, wspólne rodzinne pakowanie i wreszcie zawiezienie ponad 20 paczek do wybranej przez nas Rodziny. Były to ważne i wzruszające chwile.

W tych dniach połączyła nas wspólna potrzeba pomagania innym.

Dziękujemy przede wszystkim Rodzinie u której byliśmy, za to że mogliśmy Jej pomóc i tak wiele zyskać dla siebie. Za to, że pozwolili nam przyjechać do siebie i wspólnie przeżyć te emocje. W tej sytuacji naprawdę prościej jest być Darczyńcą niż Obdarowywanym. Dlatego ogromny szacunek dla Rodziny. Dziękujemy i trzymamy kciuki, aby w ich życiu były już tylko lepsze dni.

Wszystkim Członkom Stowarzyszenia Klub Kibica Cuprum Lubin, Ich Rodzinom i Przyjaciołom – OGROMNE dzięki za wsparcie finansowe i rzeczowe. Bez Was nie byłoby to możliwe. Cieszymy się że w naszych szeregach są ludzie na których zawsze możemy liczyć, ludzie o ogromnych serduchach i wielkiej wrażliwości. Mamy w sobie ogromny potencjał, nie tylko na sektorze. Jesteście fantastyczni.

Bardzo dziękujemy Drużynie, Rodzinom Siatkarzy i Sztabowi za to, że byli z nami. Dziękujemy Prezesowi Cuprum Lubin - Darkowi Biernatowi i Marzence za wsparcie i współpracę.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy mimo braku przynależności do Naszej Siatkówkowej Rodziny – pomogli przy organizacji Paczki.

Ogromne dzięki dla Koleżanek i Kolegów z Miedziowego Centrum Kształcenia Kadr za wsparcie finansowe i rzeczowe. Super sprawa, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć. Dziękujemy za Waszą hojność.

Ukłony dla firmy MEGA OFFICE Spółka z o.o. z Wrocławia, która podarowała artykuły szkolne i materiały biurowe. Dziękujemy Ani Miderze i Tomkowi Żydkowi, Bogusi z Home&You. Każda pomoc jaką od Was otrzymaliśmy była bezcenna, dlatego że bezinteresowna. Dziękujemy za zaufanie.

Rodzina do której zawieźliśmy naszą paczkę, to Mama i dwóch Synów oraz wspierający Ich Dziadkowe. Ludzie niezwykle skromni. Mamy dzieję, że dzięki tej akcji uwierzą w siebie i siłę swojej Rodziny, oraz w to że nie są sami, a dobra materialne którymi ich obdarowaliśmy dadzą im choć na chwilę odsunąć na bok kłopoty dnia codziennego.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim którzy pomogli nam przy organizacji naszej Paczki.

Zarząd Stowarzyszenia Klub Kibica Cuprum Lubin.

10.12.2017

Wyjazd do Katowic

To już będzie ostatni mecz wyjazdowy naszej drużyny w tym roku. W 15. kolejce ekipa trenera Duflosa zagra w Katowicach. O punkty zagrają więc dwa górnicze kluby. GKS Katowice dopiero drugi sezon występuje w PlusLidze. Pierwszy sezon zakończył na 10. miejscu. Obecnie katowiczanie są sąsiadami w tabeli z Cuprum Lubin. Mają tyle samo zwycięstw i porażek co nasz zespół (6 wygranych, 7 porażek), ale są oczko niżej i mają 2 punkty mniej. Są w podobnej sytuacji jak Miedziowi przed tygodniem - w pięciu ostatnich meczach doznali 5 porażek, a dodatkowo udało im się w tych meczach wygrać tylko jednego seta. Faworytem niedzielnej potyczki na pewno są Miedziowi, którzy po fatalnej serii porażek zdecydowanie pokonali w Bydgoszczy Łuczniczkę. Ale też katowiczanie są głodni zwycięstwa i na pewno chcieliby dobrze zaprezentować się przed własną publicznością.

Do Katowic wybiera się oczywiście także nasz Klub Kibica. Spora grupa lubinian pomoże dopingiem Miedziowym i mamy nadzieję, że podobnie jak z Bydgoszczy - będziemy wracać w dobrych humorach ze Śląska!

16.12.2017

Cuprum Lubin  2:0  GKS Katowice
Cuprum Lubin  3:2  GKS Katowice  MVP: Kaczmarek  2016/17 I r-z. 12. kolejka 06.12.2016
GKS Katowice  2:3  Cuprum Lubin  MVP: Täht  2016/17 II r-z. 27. kolejka 11.03.2017

Wyjazd na niedzielny mecz do Katowic z Lubina o godz. 9:30 spod Lidla na Ustroniu. Drugi przystanek pod sklepem Kaufland na Przylesiu. Koszt wyjazdu to 40 zł za osobę, płatne na miejscu zbiórek.

Informacje i zapisy u Sebastiana (tel.: 663 713 793 lub internet).